Szukasz pomysłu na prezent? Nasza propozycja to foto obraz

Wybierając się na urodziny, imieniny, ślub czy chrzciny, potrzebujemy prezentu. Zwykle zamykamy się wówczas w tradycyjnych podarunkach, ale czasem przydaje się trochę oryginalności, aby wyróżnić się z tłumu. Jednym z pomysłów godnych uwagi jest wówczas foto obraz. To prezent, który zachwyci niejedną osobę tym bardziej, jeśli dobrze ją znamy i wiemy, co lubi. Każdy doceni fakt, że się wysililiśmy na tak spersonalizowany upominek.

Zadomowienie

Dając komuś foto obraz, oferujemy mu możliwość urządzenia przyjaźniejszego i cieplejszego domu czy biura. Jest to dobry pomysł zwłaszcza wtedy, gdy tak obdarowana osoba dopiero co się urządza. Co więcej, jest szansa, że nie będzie to tylko „pierwszy lepszy” dodatek, ale podarunek istotny i sprawiający radość. To sposób na zacieśnienie więzi z obdarowanym, a co za tym idzie z miejscem, w którym prezent jest umieszczony.

Estetyka

Kolejną zaletą foto obrazu jest to, że poprawi on wygląd pomieszczenia. Nasz znajomy na pewno to doceni, bo puste wnętrza są uważane za mniej przyjemne i nieco ponure. Wtedy z pewnością przyda się większa lub mniejsza dekoracja. Do tego obrazy są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Co więcej, foto obraz to usztywniony wydruk na poliestrowej piance lub na bawełnianym płótnie. W celu jego stworzenia wykorzystuje się też ramę z sosnowego drzewa i bezwonne, a zarazem ekologiczne pigmenty. Foto obrazy mają także zadrukowane boki, więc nie musimy dbać o dodatkową ramę.

Własny styl

Przygotowując dla kogoś foto obraz, możemy być pewni, że stworzymy przy okazji coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Taka fotografia zaskoczy i na pewno znajdzie uznanie u obdarowanej osoby. Dodatkowo może przypominać o wspaniałych chwilach w życiu, nawiązać do działalności zawodowej, ilustrować marzenia albo wspomnienia – wszystko, co poprawia nastrój. Wystarczą tylko zdjęcia w formacie PDF o minimalnej rozdzielczości 150 dpi oraz dobry pomysł. Jak widać nie musimy być artystami, żeby stworzyć dzieło sztuki, które przypadnie do gustu właścicielowi.

Tanie koszty i szybki czas realizacji

Zastanawiając się nad jakimkolwiek prezentem, musimy też zawsze brać pod uwagę nakłady finansowe i jego czas realizacji czy kupna. Foto obrazy mają tę zaletę, że są wykonywane dosyć szybko, więc długo nie będziemy czekać. Zwykle są to około trzy dni robocze. A co do kosztów, to zależą one już od wielkości materiałów, z jakich chcemy go wykonać. Zwykle możemy za około 100 zł mieć już grafikę o wymiarach 50x70 cm.