Rola notesu jako nośnika reklamowego - czy warto je mieć w firmie?

Notesy firmowe to ponadczasowe gadżety, które nigdy nie wyjdą z mody. Są praktyczne, pozwalają na uporządkowanie ważnych notatek firmowych, a do tego pełnią rolę świetnego nośnika reklamowego. Posiadanie notesu firmowego z pewnością przyniesie Ci wiele korzyści. Poznaj niektóre z nich.

Zalety posiadania notesu w firmie

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się zgubić jakąś notatkę czy informacje zapisaną na zwykłej kartce papieru. Może wypadła Ci z kieszeni? A może przez przypadek wyrzuciłeś ją do śmieci? W przypadku mało istotnej treści zgubienie takiej karteczki może nie mieć większego znaczenia, co jednak jeśli byłyby na niej zapisane ważne informacje? Na przykład numer telefonu do zainteresowanego Klienta, do którego obiecałeś zadzwonić? Posiadanie notesu firmoweg może ustrzec Cię przed takimi sytuacjami, jak ta powyższa. Zapisując coś w notesie firmowym, masz pewność, że wszystkie dane zostaną na swoim miejscu, zaś ryzyko jego zgubienia jest znacznie mniejsze niż zwykłej kartki papieru. Prócz tego istotne dla siebie informacje będziesz mieć uporządkowane w jednym miejscu.

Skuteczny nośnik reklamowy – notes firmowy

Notes firmowy może również pełnić rolę skutecznej reklamy. To świetny gadżet dla Klientów, pozwalający na budowanie świadomości i rozpoznawalności marki. Wystarczy umieścić na nim logo firmy, ewentualne dane kontaktowe i zadbać o ciekawy projekt okładki. Taki upominek możesz wręczyć zarówno stałym, jak i nowym Klientom, dodatkowo możesz dołączyć do niego informacje o planowanych wydarzeniach, eventach czy aktualnej ofercie firmy. Warto zadbać o wysoką jakość notesu firmowego, bowiem w ten sposób zaprezentujesz profesjonalizm oraz dasz do zrozumienia, że Twoja firma nie oszczędza na Klientach.

Notes firmowy dla pracowników

Notes firmowy to praktyczny gadżet dla Twoich pracowników, którzy mogą w nim zapisywać informacje dotyczące spotkań z Klientami, planowane inwestycje czy dane kontaktowe. Poręczny, niewielkich rozmiarów notes firmowy zawsze pozwala na to, aby zawsze mieć przy sobie, gdyż nie zajmuje wiele miejsca. Twoi pracownicy na pewno docenią taki podarunek, szczególnie jeśli wpłynie na usprawnienie wykonywanej przez nich pracy. Dodatkowo notesy firmowe z logo prezentują się nadzwyczaj estetycznie. Twój pracownik z pewnością wzbudzi większy szacunek u Klienta, jeśli ważne informacje będzie zapisywać w eleganckim notesie, a nie na kartce papieru wyrwanej z zeszytu. Korzystanie z notesu firmowego podczas spotkań z Klientami na pewno zostanie odebrane bardzo pozytywnie.

Co zapisywać w notesie?

Posiadasz na własność notes? Otrzymałeś go pod choinkę, na urodziny, a może jest to jeden z prezentów od szefa dla wszystkich pracowników? Zastanawiasz się do tej pory, co zapisywać w notesie? Tak naprawdę może znaleźć się tam wszystko, co tylko zechcesz. Masz zaplanowaną wizytę u lekarza, spotkanie z przyjaciółmi, a może wypad do kina? Niezależnie od tego, co szykuje się w Twoim życiu, warto zapisać to w notesie i mieć to pod ręką, w razie dziur w pamięci. Nie warto jednak zapisywać tam haseł - może się to okazać niebezpieczne!

Co zapisywać w notesie?

Notes to fantastyczny pomysł na upominek dla przedsiębiorcy, który ma bardzo dużo na głowie. Jest to też dobra opcja dla studenta, licealisty, a także mamy czy pracownika. Co zapisywać w notesie? Tak naprawdę zależy to od samego użytkownika. Jeśli posiada on wydzielone struktury, można w nich zapisywać wszystko, od planu na cały dzień, po wizyty u lekarzy, spotkania z klientami oraz wiele innych rzeczy. Notesy służą również do zapisywania kontaktów, urodzin najbliższych przyjaciół czy list zakupów. Można w nich również spisywać ulubione przepisy.