Ochota 22 668 44 74
Ursus 22 424 64 54
Ochota 22 668 44 74
Ursus 22 424 64 54

W trosce o wygodę i poufność danych naszych klientów oferujemy dla Państwa wydruk z maila w naszej firmie w Warszawie. Jest to wygodne rozwiązanie dla każdego, gdyż można wykonać druk z maila na miejscu, bez żadnego dodatkowego nośnika typu pendrive, płyta CD, przenośny dysk, telefon itp. Warto zatem zapisać pliki na swojej poczcie i pobrać je bezpośrednio na komputer.

Każdy wydrukowany dokument to połączenie zaawansowanej technologii, najlepszej jakości papieru i kadry pracowniczej, która w razie potrzeby pomaga w obsłudze komputera.

Bezpłatny dostęp do Internetu pozwala na wydruk z e-maila lub bezpośrednio ze strony internetowej. Treści tego typu mogą być później kserowane lub zeskanowane. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych plików, np. prac magisterskich, które można na miejscu edytować, a następnie oprawić lub zbindować. Oferujemy druk czarno-biały i kolorowy. W naszej firmie zaopatrzysz się w również w artykuły biurowe do przechowywania dokumentów, np. segregatory, teczki, koszulki, skoroszyty.

Nie musimy się martwić, że nasz pendrive się zgubi, nie wczyta lub trafi w niepowołane ręce. Druk z e-mail jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wydrukować coś „od ręki”.

Jesteśmy profesjonalną drukarnią cyfrową i offsetową – cieszymy się zaufaniem naszych klientów już od 11 lat. W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą oni pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Nieustanie jednak starają się podnosić swoje kompetencje, aby ich wiedza i zaangażowanie imponowały odwiedzającym punkty klientom. To właśnie ich zadowolenie stanowi dla nas priorytet.

Działamy jak Polska Poczta – u nas załatwisz wszystko

Jeśli szukasz miejsca, które działa jak Polska Poczta, gdzie poza załatwieniem spraw pocztowych kupisz też książki, kalendarze i skorzystasz z usługi kurierskiej, to wiedz, że my działamy w podobnej rozpiętości. Możesz wykonać u nas kserokopię dokumentów czy książek, ale także zdjęcia do dokumentów, oprawy, rollupy oraz wiele innych form. W naszej firmie pracują tylko profesjonaliści pasjonaci, którzy kochają swoją pracę i są gotowi na różne wyzwania – zupełnie jak Polska Poczta. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

Jak wydrukować maila?

Zastanawiasz się jak wydrukować maila? Wydawać by się mogło, że jest to bardzo proste działanie, a jednak – nie każdy potrafi to zrobić. Interfejsy coraz bardziej różnią się od siebie i trudno znaleźć najlepsze rozwiązanie. Aby dowiedzieć się jak wydrukować maila, zapoznaj się ze specyfikacją swojej wybranej skrzynki. Przeważnie jest to bardzo proste. Wystarczy odnaleźć ikonkę „drukuj” z charakterystycznym symbolem drukarki. Możesz także skopiować pożądany tekst i wydrukować go z używanego przez siebie programu do pisania.

 

Odwiedź nasze punkty w Warszawie i wypróbuj naszą usługę - druk z maila!